Anadolu Güvenlik Korucuları ve Şehit Aileleri Konfederasyonu Genel Başkanı Ziya Sözen 31 Mart seçimlerinde 'Cumhur ittifakını' destekleyeceklerini açıkladı.

haber7
0

Anadolu Güvenlik Korucuları ve Şehit Aileleri Konfederasyonu Genel Başkanı Ziya Sözen , "Korucu camiası olarak hem Konfederasyonumuz , hem de  Iğdır   Korucu  Derneğimiz şehit aileleri ve gazilerimiz adına PKK ve HDP ile kol kola yürüyenlere karşı net ve dik tavır sergilemek için  Iğdır   Cumhur  İttifakı adayı Yaşar Tezel ile bir araya geldik ve Tezel e desteğimizin sonsuz olduğunu ifade ettik.  Iğdır  , terör örgütü uzantısı HDP ile anılmayı hak etmiyor." dedi.

Cumhur İttifakı  Iğdır  Adayı İsa Yaşar Tezel e destek vermek için 15 Temmuz Demokrasi Şehitleri , Gazi ve Terör Mağdurları Derneği Genel Başkanı Abbas Gündüz ile  Iğdır  a gelen Sözen ,  Iğdır  Güvenlik Korucuları Derneği binasında güvenlik korucularıyla toplantı yaptı. Toplantıya Tezel de katıldı.

Sözen , toplantı sonrası AA muhabirine ,  Cumhur  İttifakı na destek için bölgede olduklarını söyledi.

VİDEOYU İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ...

Iğdır da Tezel i desteklediklerini vurgulayan Sözen , "Korucu camiası olarak hem Konfederasyonumuz , hem de  Iğdır   Korucu  Derneğimiz şehit aileleri ve gazilerimiz adına PKK ve HDP ile kol kola yürüyenlere karşı net ve dik tavır sergilemek için  Iğdır   Cumhur  İttifakı adayı Yaşar Tezel ile bir araya geldik ve Tezel e desteğimizin sonsuz olduğunu ifade ettik.  Iğdır  , terör ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
2 + 4 =