Ve Bahçeli resti çekti! Hodri meydan

 MHP  Genel Başkanı Devlet  Bahçeli  , bugün ilk mitingini gerçekleştirdiği Bilecik'in ardından Eskişehir'de de açıklamalarda bulundu.

haber7
0

MHP Genel Başkanı  Devlet Bahçeli  , bugün ilk mitingini gerçekleştirdiği  Bilecik  in ardından  Eskişehir  de de açıklamalarda bulundu.

 

 

Bahçeli , "Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi üzerinde provokasyonlar tetikleniyor. İzin vermeyeceğiz. CHP zihniyeti mart ayını çok sever. Çünkü demokrasi dışı arayış sevdalısıdır. Bugün 10 Mart  Eskişehir  den sesleniyorum ,  Eskişehir  deyim  Hodri  meydan. Zillet ittifakının tuzaklarını bozacağız. Eğer 31 Mart ta 24 Haziran ın rövanşını almak isteyenlere gün doğarsa karşımıza büyük risk , tehlike çıkar. Beka sorunu budur. Milletimizin bize yüklediği tarihi bir vazifedir. Oyun belli ve kirli oyuncular açıktadır" dedi.

Bahçeli den ilk mitinginde flaş çağrı: Vazgeçin

 

 

Bahçeli nin açıklamalarından satır başları şöyle;

İnanıyorum ki cumhur Eskişehir e sahip çıkacaktır. Diyoruz ki beka için milli karar ,  Eskişehir  için istikrar. Zillet ittifakının çımarıklığına  Eskişehir  de mutlaka son vereceğiz. Cumhur İttfakı  Eskişehir  in önünü açacaktır. İnanıyorum ki  Eskişehir  Cumhur İttifakı nın ilkeleri ile hareket edecektir.

Metal yorgunluğuna hapsolmuş siyasetçilerin devri kapanmalıdır.  Eskişehir  küllerinden yeniden doğmalıdır.

Yapılanları görmezden gelmeyiz. ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
1 + 3 =