Deniz Kurt: 7 bin kişiye istihdam sağlayacağız

 AK Parti   Burdur  Belediye Başkan Adayı  Deniz   Kurt  , 15 başlıkta toplam 75 projeyi açıklayacaklarını belirterek , "800 milyon lira tutarındaki yatırım ve girişimlerle yaklaşık 7 bin  kişiye   istihdam  sağlayacağız."dedi.

haber7
0

AK Parti  Burdur  Belediye Başkan Adayı  Deniz   Kurt  , kentin ihtiyaçlarını karşılayan , sorunlarına çözüm üreten , umut veren , gönüllere giren ve insana dokunan belediyecilik anlayışı çerçevesinde 15 başlıkta toplam 75 projeyi açıklayacaklarını belirterek , "800 milyon lira tutarındaki yatırım ve girişimlerle yaklaşık 7 bin  kişiye   istihdam  sağlayacağız."dedi.

Kurt ,  Burdur  Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Konferans ve Sergi Salonu nda , Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu nun da katıldığı proje tanıtım programında ,  Burdur  un geleceğine ışık tutmak ve şahitlik etmek istediklerini söyledi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ın yerel seçimler manifestosundan feyzalarak çocuklar , gençler , kadınlar , yaşlılar ve engelliler için projeler ürettiklerini vurgulayan  Kurt  ,  istihdam  ve ekonomi modellerini oluşturduklarını belirtti.

Elzem olan bölgelerden başlayarak , kentsel dönüşümle şehri çarpık yapılaşmalardan kurtarıp , yepyeni bir şehircilik anlayışıyla benzersiz bir  Burdur  u inşa edeceklerini anlatan  Kurt  , şunları kaydetti:

"Burdur un ihtiyaçlarını karşılayan , sorunlarına çözüm üreten , umut veren , gönüllere giren ve insanımıza dokunan belediyecilik anlayışı çerçevesinde 15 başlıkta toplam 75 projemizi açıklıyoruz.  Burdur  un uzun vadeli ihtiyaçlarını gözeten , günü kurtarmak için değil , yarınlarımız için ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
5 + 3 =