Otokoç Otomotiv'de görev değişimi

Otokoç  Otomotiv  Genel Müdürü Görgün Özdemir görevini , Araç Kiralamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı İnan Ekici’ye bırakacak.

haber7
0

Otokoç  Otomotiv  den yapılan açıklamaya göre , görev  değişimi  1 Temmuz 2019 itibarıyla gerçekleşecek. Bu süre zarfında İnan Ekici , genel müdür vekili unvanıyla görevini sürdürecek.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Koç Holding  Otomotiv  Grubu Başkanı ve  Otokoç   Otomotiv   Yönetim  Kurulu Başkanı Cenk Çimen , şunları kaydetti:

"Görgün Özdemir 20 yılı  Otokoç  Otomotiv’de olmak üzere topluluğumuza 30 yıl boyunca özveri ve bağlılıkla hizmet etmiştir.  Otokoç   Otomotiv  de 2009’dan beri süregelen genel müdürlüğü döneminde pek çok başarıya imza atmıştır. Şirketin yurt dışı yatırımı konusundaki atılımları kendisinin liderliğinde gerçekleşmiştir. Şirketimiz  Yönetim  Kurulu Üyeliği görevini sürdürecek olan Görgün Özdemir e , topluluğumuz ve  Otokoç   Otomotiv  e verdiği emekler ve katkılar için çok teşekkür ediyorum."

Koç Topluluğu’nda 24 yıldır görev yapan İnan Ekici ye de yeni görevinde başarılar dileyen Çimen , "Topluluğumuzun en köklü şirketlerinden olan  Otokoç   Otomotiv  , bugüne kadar her değişimden büyüyerek çıkmıştır. Dijitalleşmenin ve yıkıcı iş modellerinin hakim olduğu günümüz dünyasında , bu önemli görevi üstlenen İnan Ekici’nin de şirket stratejilerine yön vererek  Otokoç  Otomotiv’i geleceğe taşıyacağına olan inancım tamdır. Görev değişikliğinin  Otokoç   Otomotiv  için ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
5 + 9 =