Yıldırım: Aileler büyük bir masraftan kurtulacak!

AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı  Binali Yıldırım  , Büyükçekmece'deki bir otelde , ilçenin kanaat önderleri ,  okul  aile birlikleri ve sınıf anneleriyle bir araya geldi.

haber7
0

Yıldırım ,  Büyükçekmece  deki bir otelde , ilçenin kanaat önderleri ,  okul  aile birlikleri ve sınıf anneleriyle bir araya geldi.

Burada yaptığı konuşmada İstanbul da hayata geçirecekleri projeler hakkında bilgi veren  Yıldırım  , kentin 961 mahallesinin 300 ünde 955 kreş yapacaklarını ifade ederek , açıklamasını şöyle tamamladı:  "16 yıllık başarının arkasında kadınları imzası var. Biz bunu biliyoruz ve kadınları takdir ediyoruz. Yavrularımızın eğitimi her şeyden önemli. Onları bizi her şeyimiz. Hem  Büyükçekmece  de hem de Büyükşehir Belediyesinde bundan zerre kadar sapma yok. Gelişmiş ülkelerde çocukların , sosyal , fiziksel , psikolojik gelişimi için  oyuncak kütüphaneleri  var. İstanbul un 39 ilçesinde bu oyuncak kütüphanelerin hepsini kuracağız. Ödünç alınan oyuncaklarla çocuklar sıkılana kadar oynayacak ,  Aileler  büyük bir  masraftan  kurtarılacak. Yine İstanbul un her ilçesine adam olacak çocuklar için dene yap atölyeleri kurulacak. Çocuklar , bilim ve teknik becerilerini burada geliştirecekler. Yavrularımızın diğer yeteneklerini ortaya çıkarmak için de çocuk atölyeleri kuracağız. Size Mevlüt Uysal ve  Binali Yıldırım  sözü. Ne yapacağımızı anlamanız için geçmiş 16 yılımıza bakmanız lazım. Gaza gelmeyin. İstanbul a başkan seçiyorsunuz. Bunun kazası yok. Bu bir yerel seçim ölüm kalım meselesi değil. ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
2 + 1 =