Acun Ilıcalı rekorları alt üst etti Şubat ayının bir numarası oldu!

Medya Takip Merkezi tarafından yapılan açıklamaya göre  Şubat  ayını kapsayan araştırmasında ayın popüler ünlüleri belirlendi.  Acun   Ilıcalı  ,  Şubat   ayının  medyada en konuşulan ismi oldu.

haber7
0

TV 8 ekranlarında reyting rekoru kıran Survivor ve eşinden ayrılmasıyla gündem olan  Acun   Ilıcalı   Şubat   ayının  en çok konuşulan ismi oldu. MTM nin hazırladığı şubat ayı medya raporu açıklandı.  Şubat   ayının  en çok konuşulan ismi  Acun   Ilıcalı  oldu. 

Bununla birlikte geçtiğimiz ayın en çok konulan bir diğer ismi  Yılmaz Erdoğan  olsu. Filminin vizyona girmesinin ardından kısa süre sonra Netflix le anlaşan  Yılmaz Erdoğan  Organize İşler: Sazan Sarmalı filmi ile gündemde kaldı.

HAZAL KAYA , 2 BİN 501 HABERE KONU EDİLDİ

Şubat ın en dikkat çeken çifti ise Hazal Kaya–Ali Atay oldu. 5 yıllık birlikteliklerini evlilikle taçlandıran çift , 6  Şubat  ta Mecidiyeköy de düzenlenen törenle dünya evine girdi. Özellikle sade gelinlik seçimiyle beğeni toplayan  HAZAL KAYA  , 2 bin 501 habere konu edildi.

Geçtiğimiz ayın medya gündeminde yer alan bir diğer flaş gelişme de Alişan–Buse Varol çiftinden geldi. 2018 yılında  Buse Varol  ile nikah masasına oturan  Alişan  ilk kez babalık heyecanı yaşamış , sosyal medyada Burak ismini verdikleri oğlu ve eşi ile yaptığı paylaşımlar binlerce beğeni toplamıştı.  Alişan   Şubat  ayı boyunca 2 bin 307 haberle adından söz ettirdi.

Üzücü gelişmelerin de yaşandığı  Şubat  ayında , iki usta oyuncu hayata veda etti. 2013 yılında şeker ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
2 + 9 =