İYİ   Parti  Ağrı Gençlik Kolları üyeleri düzenledikleri basın açıklamasıyla partilerinden  istifa  ettiklerini bildirdi.

haber7
0

İYİ  Parti  Ağrı Gençlik Kolları Başkanı  Emrah Aslan  , beraberindeki üyelerle Abide Meydanı nda yaptığı basın açıklamasıyla  İYİ   Parti  den topluca  istifa  ettiklerini söyledi.

 

 

Toplu halde  istifa  etmelerinin nedeninin  İYİ   Parti  Genel Merkezinin sürdürdüğü yanlış politikalar olduğunu belirten Aslan , bir yıl önce  İYİ   Parti  ye katıldıklarını dile getirdi.

"İYİ  Parti  Ağrı Gençlik Kolları Kurucu İl Başkanlığı görevinden yönetim kurulu üyelerimizle birlikte  toplu  halde  istifa  etmiş bulunmaktayız" diyen , Aslan , şöyle konuştu:

 

 

"Bu istifanın sorumlusu ne ana kademe , ne il başkanı ne de belediye başkan adayımızdır. Tek sorumlusu  İYİ   Parti  Genel Merkezidir. Gün memleketimize sahip çıkma günüdür. En önemlisi ise vatanımıza , milletimize sahip çıkma günüdür. Bizler Ağrı sevdalısı gençler olarak 31 Mart Yerel Seçimleri nde projeleriyle heyecan uyandıran donanımlı , birikimli , iş bilen ve saygın bir kişiliğe sahip olan , memleketimizi ülkemize emanet eden en önemlisi ise gençliğe verdiği değer göz önünde olan AK  Parti  Ağrı Belediye Başkan Adayı Sayın Savcı Sayan ı destekleyeceğimizi bildiririz."

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
8 + 4 =