ÖNDER İmam Hatipliler Derneği'nden 28 Şubat açıklaması!

 ÖNDER   İmam   Hatipliler   Derneği  Genel Başkanı  Halit Bekiroğlu  ,  28 Şubat  ile alakalı bir basın  açıklaması  yayımladı.

haber7
0

ÖNDER  İmam   Hatipliler   Derneği  Genel Başkanı  Halit Bekiroğlu  , "28  Şubat  postmodern darbe sürecinde ,  Türkiye  nin daha adil , daha sivil , daha müreffeh ve daha özgür bir ülke olması için kendi mevzisinde mücadele veren ve bedel ödeyen genç-yaşlı , kadın-erkek her ferdi , çok tarihi bir görevi yerine getirmiştir. Bugün özellikle haklar ve özgürlükler alanında elde edilen kazanımlar , onların çabalarının sonucudur." dedi.

Bekiroğlu , "postmodern darbe" olarak nitelenen  28 Şubat  ın 22. yılında , Üsküdar  İmam  Hatip Okulları Mezunları ve Mensupları  Derneği  nde (ÜSİMDER) basın açıklaması yaptı.

Halit Bekiroğlu , 22 yıl önce  28 Şubat  1997 de  Türkiye  Cumhuriyeti’ne kurulan tuzağın , yerli iş birlikçilerin gönüllü çaba ve gayretleriyle hayata geçirilmeye çalışıldığını ifade ederek , "Görev ve yetki alanlarını aşan darbe heveslisi asker ve bürokratlar , halkın iktidara layık görmediği siyasiler , faizden ve ranttan beslenen iş ve ekonomi baronları , işçi ve memurun sırtından geçinen sendika ağaları , topuk selamıyla hazır ol vaziyette bekleyen medya mensupları , ülkenin seçilmiş hükümetine ve bin yıllık kadim manevi değerlerine her türlü enstrümanla savaş açmıştır." diye konuştu.

Avrupa başkentlerinde ve okyanus ötesinde hazırlanıp onaylanan bu kirli planın uygulamaya ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
4 + 7 =