Talep patlaması yaşandı! Türkiye'ye geri dönüyorlar

Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB) Yönetim Kurulu Başkanı Firuz Bağlıkaya , "Ön rezervasyonlarda Türkiye'ye beklenenin üzerinde bir  talep  var. Henüz 2015'i yakalayamadığımız Orta Avrupa p

haber7
0

Bağlıkaya , AA muhabirine yaptığı açıklamada , yeni destinasyonlar açılmasını sağlamak , iç turizmi hareketlendirmek amacıyla seyahat acentelerinin iş geliştirmesi ve yeni iş imkanları oluşturulması için programlar düzenlendiklerini söyledi.

 

 

Düşük sezonda  Türkiye  nin diğer yerlerine yönelen acentelerin hem bölgeyi tanımalarını hem yeni iş imkanları , tur programları hakkında görüş alışverişinde bulunmalarını istediklerini belirten Bağlıkaya , bu kapsamda değişik bölgelerden 170 acente temsilcisinin Antalya da temaslarda bulunduğunu dile getirdi.

İç turizmin hareketlenmesinde acentelerin kendi ürününü ve ülkenin potansiyelini tanımasının önemli olduğunu ifade eden Bağlıkaya , meslek için programlara devam edeceklerini söyledi.

 

 

"Erken rezervasyonlarda  talep  beklenenin üzerinde"

Erken rezervasyonlarda talebin beklenenin üzerinde olduğunu bildiren Bağlıkaya , şöyle devam etti:

"Güzel gelişmeler yaşanıyor. Bütün pazarlarda artış bekliyoruz. İlk gelen veriler de öyle. Ön rezervasyonlarda  Türkiye  ye beklenenin üzerinde bir  talep  var. Henüz 2015 i yakalayamadığımız Orta Avrupa pazarı da dönüyor. Dolayısıyla 2019 güzel bir yıl olacak. Kesin rakamları vermek için mart sonunu beklemek gerekiyor. Şu anda gözüken , ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
7 + 1 =