28 Şubat'ın önemli tanığı Sadık Albayrak, o günleri anlattı

28 Şubat'ın  önemli  tanıklarından biri olan Gazeteci yazar  Sadık Albayrak  , Haber7 Gündem Masası'nın konuğu oldu.

haber7
0

28  Şubat  tan bugüne Türkiye de yaşanan olaylardan kesitler sunan  Sadık Albayrak  , "28  Şubat  ı bu millete yaşatmak isteyenlerin ana hedefleri , sürecin 1000 yıl sürmesiydi" tespitinde bulundu. Albayrak , benzer süreçlerin yeniden yaşanmaması için neler yapmamız gerektiği konusunda da önemli tavsiyelerde bulundu.

Haber7 Genel Yayın Yönetmeni Osman Ateşli ile Yayın Koordinatörü Tarık Dağlı nın sorularını cevaplayan Gazeteci yazar  Sadık Albayrak  ın çarpıcı tespitleri:

 

 

"28  Şubat  TA HEDEFLERİ 1000 YIL SÜRMESİYDİ"

28  Şubat  darbesinin önemli tanıklarından birisiniz. Türkiye nin  28 Şubat  öncesi ve sonrası yaşadıklarını göz önünde bulunduracak olursak , ulaşılmak istenen asıl hedef neydi? 

Türkiye nin  28 Şubat  benzer olayları yaşamasının arkasında karanlık bir plan var. Hatırlarsınız , "1000 yıl sürecek" diye bir söylemi vardı militarist kafanın... Çünkü  28 Şubat  ı bu millete yaşatmak isteyenlerin ana hedefleri , bu sürecin 1000 yıl sürmesiydi. Bu çok tehlikeli bir ifade... Bu topraklar 1000 yılda Müslüman oldu. Temel amaç Müslüman olmadan evvelki konuma getirmekti. Ancak bu saldırıların sadece  28 Şubat  la sınırlı olduğunu düşünmemek lazım.  28 Şubat  ın ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
7 + 3 =