Reynmen Yusuf Aktaş YouTube'da bir video ile 130 bin TL kazandı!

Son günlerin en çok konuşan sosyal medya fenomeni olan  Reynmen  gerçek adıyla  Yusuf   Aktaş  YouTube'de yayınladığı  Derdim Olsun  şarkısı ile büyük gündem oldu. Peki  130  milyona aşkın kişinin izlediği ve din

haber7
0

Derdim Olsun şarkısı ile rekor kıran sosyal medya fenomeni  Reynmen  lakaplı Yusuf Aktaş 130 milyona aşkın bir izlenme oranını yakaladı. Kısa sürede milyonlarca kişiye ulaşan Reynmen "Derdim Olsun" şarkısından  YouTube  den ne zaman kazandığını açıkladı. 

 

 

BİR VİDEODAN  130  BİN TL KAZANDI!

Sık sık takipçileriyle sosyal medyadan soru-cevap yapan  Yusuf  Aktaş  Bir takipçisinin , “130 milyon izlenen şarkın sana ne kadar kazandırdı?” sorusuna , “Böyle şeyleri saklayan biri değilim. 120-130 bin TL kazandım.” açıklamasını yaptı.

 

 

VİDEOSUNU NEDEN GİZLEMİŞTİ?

 Derdim Olsun  şarkısı ile rekor kıran sosyal medya fenomeni  Reynmen  , geçtiğimiz günlerde 200 milyon izlenen klibini  YouTube  daki kanalından kaldırmıştı.  Reynmen  in o videosunu tamamen silmediği  YouTube  un gizli seçeneğini kullandığı ortaya çıktı.

 Reynmen  lakaplı  Yusuf  Taşkın ın  Derdim Olsun  şarkısının klibi  YouTube  da 200 milyon kez izlenmiş , rekor kırmıştı.

Reynmen sosyal medya hesabından çektiği  video  ile "Yok bottan silindi , yok ondan bundan silindi... Yoo gayet de ben kaldırdım. 200 milyonluk parçam da olmayı versin.Hayatıma mal oldu. Derdim oldu.

İstemiyorum! Bugün bu ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
2 + 3 =