Aksaray Medya Akademisi 28 Şubat paneli ile açılıyor

Uluslararası  Medya  Enformasyon Derneği ile  Aksaray  Üniversitesi İletişim Topluluğu tarafından açılan “Medya Akademisi” Cumartesi günü eğitimlerine başlıyor.

haber7
0

UMED ve  Aksaray  Üniversitesi İletişim Topluluğu tarafından açılan  Medya  Okulu nda , medyada yaşanan değişime , sosyal medyadaki gelişmelere , teknoloji kullanımını etkinleştirmeye yönelik uygulamalı ve sistematik eğitimlerin verilmesi hedefleniyor. Söz konusu eğitimler ise öğrencilere ücretsiz olarak veriliyor.

Aksaray’da ilk kez açılacak olan  Medya  Akademisi’nde ayrıca , öğrencilerin algı gücünü artırmak , haber kaynağına ulaşma ve olaylara haberci gözüyle bakabilmeleri amacıyla deneyim paylaşımı da yapılacak. Derslere sürekli katılım sağlayan ve başarılı olan öğrencilere 5 haftalık eğitimin sonunda sertifika verilecek.

-28  Şubat  medyası masaya yatırılıyor- Derslerin başlayacağı Cumartesi günü ayrıca UMED ve  Aksaray  Üniversitesi İletişim Topluluğu tarafından “28 Şubat’ın suç ortağı medya” başlıklı bir panel düzenlenecek. Panelin Moderatörlüğünü  Aksaray  Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Yusuf Şahin yapacak ,  gazeteciler Kenan Kıran , Kemal Gümüş ve Yakup Köse sunumlar gerçekleştirecek. Ankara ve İstanbul’dan gazetecilerinde misafir olarak katılacağı “28 Şubat’ın suç ortağı medya” paneli   Aksaray  Üniversitesi Merkez derslikler konferans salonunda Cumartesi günü saat 16.00’da başlayacak.

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
5 + 2 =