103 ve 95 yaşındaki kardeşler 2 saat arayla öldü

Ordu'da , Halil Gürel (103) ile kardeşi Nadiye Gürel (95) , 2  saat   arayla  tedavi gördükleri hastanede yaşamını yitirdi.  Ordu  Büyükşehir Belediye Başkanı Engin Tekintaş’ın dedesi ile halası olan  kardeşler  t

haber7
0

Ordu da nefes darlığı şikayeti çeken  Halil Gürel  ve kardeşi  Nadiye Gürel   Ordu  Devlet Hastanesi Yoğun Bakım Ünitesi nde bir süre önce tedavi altına alındı.

 

 

Halil Gürel dün gece  saat  01:00 sıralarında , kardeşi  Nadiye Gürel  ise 03.00 sıralarında yaşamını yitirdi. Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Engin Tekintaş’ın dedesi ile halası olan  kardeşler  için öğle namazı sonrası Orta Cami de cenaze namazı kılındı.

Cenazeye , Büyükşehir Bükşehir Belediye Başkanı Engin Tekintaş , Büyükşehir Belediye Başkan adayı Dr.  Hilmi Güler  ile vatandaşlar katıldı.

 

 

Cenazede , Büyükşehir Bükşehir Belediye Başkanı Engin Tekintaş taziyeleri kabul etti. Gürel kardeşlerin cenazeleri daha sonra Örencik Mahallesi’nde toprağa verildi.

.news-source-inline{margin-bottom: 20px;color: #A1A1A1;font-size: 15px; line-height: 15px;margin-top: 2px;font-family: "Gilroy Black" ,sans-serif;} .news-source-inline span { font-family: "Gilroy Bold" ,sans-serif; color: #7F7F7F;} KAYNAK: DHA

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
3 + 8 =