Reynmen (Yusuf Aktaş) şarkı seslendirmek için ne kadar ücret talep etti?

 YouTube  platformunda yayınladığı  Derdim Olsun  isimli parçayla büyük bir sükse yakalayan Reynmen'in tek  şarkı   seslendirmek  için  talep  ettiği ücreti ve koşullar şaşkına uğrattı.  Reynmen  lakabıyla anılan

haber7
0

YouTube mecrasında paylaştığı  Derdim Olsun  adlı parçayla çok kısa bir sürede en yüksek izlenmeye ulaşan  Reynmen  in tek bir  şarkı   seslendirmek  için yüksek meblağda  ücret  istediğine dair söylemler ortaya atıldı.  Reynmen  lakabıyla tanınırlık kazanan  Yusuf Aktaş  iddialar doğrultusunda , kendisine gelen yurt dışı konseri teklifleri karşısında tek bir parça söylemek için 130 bin TL  talep  ettiği gündemde konuşulmaya başlandı. 

Aynı zamanda 25 Ocak tarihi itibariyle çıkardığı rap ve arabesk türündeki  Derdim Olsun  şarkısıyla şu ana  kadar  117 milyon izlenme sayısı elde eden  Reynmen   (Yusuf   Aktaş)  in şimdiden üç kulüple anlaşma imzaladığı ortaya çıkarken , diğer yandan da iki kişilik ekibini yanında istediği ve uçak seyahatlerinde ise business class biletini koşul olarak sunduğu ileri sürülen iddialar arasında yer almaktadır.

 

 

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
5 + 2 =