Vizyondan kalkmadan Netflix'e geldi, seyirci isyan etti

Vizyon tarihinden 2 hafta sonra halen gösterimde olan Yılmaz Erdoğan'ın Organize İşler 2: Sazan Sarmalı filmi ani bir kararla Netflix'e geldi.

haber7
0

Yılmaz Erdoğan’ın çok konuşulan filmi Organize İşler 2: Sazan Sarmalı , 1 Şubat’ta sinemalarda gösterime girmişti. Vizyona girişinin öncesinde de , sinema salonlarıyla ilgili tartışmaların da etkisiyle epey konuşulan film , gösterime girdikten sadece iki hafta sonra Netflix’e geldi. Netflix’in konuyla ilgili olarak gönderdiği basın açıklamasında; “Türkiye dahil , ABD’den İngiltere’ye , Kanada’dan Danimarka’ya , 190’dan fazla ülkedeki izleyiciler , İstanbul’un altını üstüne getiren üçkağıtçı Asım Noyan ve çetesinin maceralarına tanıklık edecek.” deniliyor. Yılmaz Erdoğan imzası taşıyan Organize İşler Sazan Sarmalı’nın kadrosunda Yılmaz Erdoğan , Kıvanç Tatlıtuğ , Ezgi Mola , Bensu Soral , Rıza Kocaoğlu , Okan Çabalar , Güven Kıraç , Ahmet Mümtaz Taylan , Ersin Korkut ve Erdem Baş gibi isimler yer alıyor.

SOSYAL MEDYADA TARTIŞILDI

Kararın ardından sinemada izlemeye giden sosyal medya kullanıcıları kullanıcıları tepki gösterirken , filmi izlemek isteyip henüz filme bilet almamış olan sosyal medya kullanıcıları ise olumlu yorumlarda bulundu. 

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
6 + 5 =