Çalık: Yastık altında olan paralar ticarete katılsın

 İŞDER  (İş Dünyası Derneği) Başkanı Murat  Çalık  , 20 – 21 Şubat’ta gerçekleşecek fuayelerinin her şeyi devletten beklemeden iş dünyası arasında enerji ve sinerji oluşturmak , üyelerimizi marka yapmak ,

haber7
0

Çorlu Halk Eğitim Merkezi’nde düzenlenecek  olan   İŞDER  fuayelerinin bölgesinde katma değer üretmek , iş dünyası ve üyeleri arasında ticaret zeminlerini hızlandırmak üzere hazırlandığını belirten Murat Çalık , her şeyi devletten beklememek gerek. Biz de  İŞDER  olarak bölgemizde iş dünyasının enerjisini artırmak , ticaret zeminlerini kurgulamak için bu fuayeyi düzenliyoruz. Bu fuayede katılımcılarımız farklı sektörlerden  olan  iş dünyasına kendilerini tanıtmış olacaklar” dedi. 

 

 

Fuaye katılımcılarına bir katkı sağlamak , tanıtımlarını yapmak , ticaretlerini zenginleştirmek ve onlara para kazandırmak adına hazırlandığını dile getiren Murat Çalık , bir iş dünyası derneği olarak sırtımızdaki sorumlulukların farkındayız. 

 

 

Biz bölgemiz adına elimizi değil gövdemizi taşın altına koyduk. Nasıl iş yapabiliriz , nasıl üyelerimize katkı sağlayabilir izin derdindeyiz. Bu misyon ve vizyonla Trakya’mızda elbette bir marka olarak yolumuza devam edeceğiz” diye konuştu.

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
3 + 7 =