Binali Yıldırım: Ben bunu çözerim

TBMM Başkanı ve AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı  Binali   Yıldırım  canlı yayında yaptığı açıklamada , 'İstanbul'un birinci sorunu trafik.  Ben   bunu  çözerim' ifadelerini kullandı.

haber7
0

Binali  Yıldırım  ın açıklamalarının satır başları şöyle;

-Yol yapmayı , köprü yapmayı , hava yolunu geliştirmeyi hep hayal etmişimdir. Bunları Rabbim nasip etti. milletimiz fırsat verdi , sayın Cumhurbaşkanımız da bize yol gösterdi , liderlik yaptı ve başardık.

- Tekrar mühendis olmak isterdim. Herhangi bir pişmanlığım olmadı. Doya doya hayalimdeki her şeyi daha fazlasını gerçekleştirdim. Bir pişmanlık duygusu içinde değilim. 

COĞRAFYA ÖĞRETMENİMİZ SINAV GİRİŞ KAĞIDIMI YIRTTI ATTI

İstanbul a geldim. Dedemin satın aldığı Tarlabaşı ndaki apartmanda oturuyoruz. Annem , babam köyde , biz amcamlarla oturuyoruz. Kimseye yük olmayayım , kısa yoldan yatılı öğretmen okuluna gideyim diye bir karar verdim. Benim gibi iki tane arkadaşım daha var. Bir tanesi bizim köyden  diğeri yine bizim ilden başka bir yerden. Müracaatımızı yaptık , sınavlara girmek için az bir süre var. Sınava giriş kartı veriliyor. Onu alacağım , dediler ki , Müdür bey seni çağırıyor , o kartı vermiyor dedi. Rahmetli Hasan Çelik , coğrafya hocamızdı. Gittim , karşısına geçtim. Ne oldu dedi.  Ben  öğretmen okulu imtihanına gireceğim , kağıdımı verin   dedim. Baktı yüzüme sen öğretmen mi olacaksın dedi. Kağıdı çıkardı yırttı , çöpe attı. Başımdan aşağı kaynar sular ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
5 + 3 =