Zeybekci: İzmir'in arıtması yok hükmündedir

AK Parti  İzmir  Büyükşehir Belediye Başkan adayı Nihat  Zeybekci  , İzmir'in arıtmasının  yok  hükmünde olduğunu ifade etti.

haber7
0

Ege Sanayicileri ve İşadamları Derneğinde (ESİAD) düzenlenen toplantıda konuşan  Zeybekci  , sözlerine İstanbul Çekmeköy de askeri helikopterin düşmesi sonucu şehit olan 4 askere rahmet dileyerek başladı.

"ARTIK KENTLERDE YÖNETİM DEĞİL YÖNETİŞİM GERÇEKLEŞMELİ" Artık kentlerde yönetimin değil yönetişimin gerçekleşmesi gerektiğini belirten  Zeybekci  , yönetime gelmesi halinde  İzmir  i kentin tüm paydaşlarıyla yöneteceklerini vurguladı.  İzmir  in tarihsel ve coğrafi öneminden bahseden  Zeybekci  , gelişen ve değişen dünyaya  İzmir  in ayak uydurmakta zorlandığını savundu.

"PROJELERİ , BÜTÜN İZMİR E DANIŞARAK HAZIRLADIK" Geçen hafta projelerini  İzmir  ve Türkiye ile paylaştığını dile getiren  Zeybekci  , "Projeleri hazırlarken tüm sivil toplum kuruluşları , esnafı , vatandaşları kısacası bütün  İzmir  i dinleyerek hazırladık." dedi.

"İZMİR İN ARITMASI  yok  HÜKMÜNDEDİR" Katılımcılara projelerinden bahseden  Zeybekci  , şunları kaydetti: "İzmir in kente yakışmayan meseleleri var. Sabit nüfusu yaklaşık 4 ,5 milyon bu şehirde katı atık gibi yüz kızartıcı bir problemimiz var. Katı atığımızı dağlara , ovalara atıyoruz ve bunlar denizlere kadar gidiyor. ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
1 + 1 =