Güler: 2 milyar TL nerede Lütfü Savaş?

Cumhur İttifakı  Hatay  Büyükşehir Belediye Başkan Adayı İbrahim  Güler  , CHP'nin adayı  Lütfü  Savaş'ı eleştirerek , 'Büyükşehir Belediyesi ve HATSU'nun 2018 yılında 1  milyar  650 milyon lira B&

haber7
0

Cumhur İttifakı Hatay Büyükşehir Belediye Başkan Adayı İbrahim Güler , seçim çalışmaları kapsamında Hassa ilçesindeki mahalleleri ziyaret ederek partisine destek istedi.

 

 

"5 YILDIR AYNI TÜRKÜYÜ SÖYLÜYORLAR"

Burada mevcut Büyükşehir Belediye Başkanı ve  CHP  Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Lütfü Savaş ı kente hizmet yapmamakla eleştiren Güler , "Bir türkü tutturmuşlar , bizi engelliyorlar diye. Vatan ve millet sevdalısı sayın Erdoğan ve sayın Bahçeli nin dava arkadaşları hizmete dur demez. 5 yıldır aynı aynı türküyü söylüyorlar. Bizden geçen yıl 250 milyon borçlanma talebi istediler. Projesi belli olan 170 milyona evet dedik. Peki ne yaptılar?" ifadelerini kullandı.

 

 

Büyükşehirin su anda seçim öncesi göz boyamak panikle çalışma içerisinde olduğunu kaydeden Güler , şuan adeta bir makyaj yapıldığını savundu.

"2 MİLYAR LİRA  nerede  LÜTFÜ SAVAŞ?"

15 Temmuz da tanka kafa tutmuş bir millet bunu yemeyeceğini öngören Güler , şöyle devam etti:

"Şuan da sıcak asfalt döküyorlar. Bu yanlış. Bu zamanda yapılan bu asfalt israftır. Ama neden? Seçim var diye yapıyorlar. Madem engel vardı nasıl ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
6 + 3 =