MHK Başkanı Yusuf Namoğlu istifa etti!

Merkez Hakem Kurulu  Başkanı   Yusuf  Namoğlu'nun  istifa  kararı aldığı ve bunu TFF  Başkanı  Yıldırım Demirören'e bildirdiği belirtildi.

haber7
0

Son dönemdeki tartışmalı hakem kararlarının ardından flaş bir  istifa  kararı geldi.  MHK   Başkanı   Yusuf   Namoğlu  , ciddi tepkilerin ardından  istifa  etme kararı aldı. 

Yusuf  Namoğlu  , Sporx e yaptığı açıklamada , son günlerde yaşanan gelişmelerin ardından dün Ankara da bulunan Yıldırım Demirören i arayarak "Başkanım , gördüğüm lüzum üzerine ayrılmaya karar verdim. Bu konuda kararlıyım , geri adım atmayı düşünmüyorum. Yarın sabah , haftalık etap (maç tayinleri) çalışmasını yaptıktan sonra dilekçemi vererek görevimden ayrılacağım" dediğini iletti."HENÜZ RESMEN İSTİFA ETMİŞ DEĞİLİM AMA KAFAMDA BİTİRDİM" Henüz resmi olarak  istifa  etmediğini vurgulayan  Namoğlu  , "Henüz  istifa  etmedim , kafamda bitirdim.  MHK  üyesi arkadaşlarıma da iletmedim , henüz  istifa  etmiş değilim. Yarın öğleden sonra  istifa  dilekçemi resmi makamlara ileteceğim. Sonrasında gerekli açıklamayı yapacağım" ifadelerini kullandı. (Sporx)

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
6 + 7 =