CHP'de 'Kocadon' çatlağı! O da istifa etti

CHP’li  Bodrum  Belediye Başkanı Mehmet  Kocadon  partisinden  istifa  ettiği ve DP’den büyükşehir belediye başkan adayı olduğu konusunda sorulan sorulara "Hayırlı olsun" diyerek cevap verdi.

haber7
0

CHP’li Marmaris Belediye Başkanı Ali Acar’ın partisinden istifasının ardından şimdide  Bodrum  Belediye Başkanı Mehmet Kocadon’un  istifa  ettiği öğrenildi. CHP’den önce büyükşehir daha sonra  Bodrum  için aday gösterilemeyen Kocadon’un DP’den büyükşehir belediye başkan adayı olacağı resmi açıklamanın ise 19 Şubat günü yapılacağı ifade edildi.

 

 

Belediye Başkanı Kocadon’un Noter aracılığı ile CHP’den  istifa  ettiği öğrenildi. Katıldığı bir cenaze töreni öncesinde gazetecilerin sorularını yanıtlayan Mehmet  Kocadon  şunları söyledi: "Herkese hayırlı olsun. Daha önümüzdeki günlerde bununla ilgili güzel bir basın açıklaması yapacağım. Sıkıntı yok , , haydi bakalım. Ayın 19’da görüşeceğiz sizinle."

KILIÇDAROĞLU ÖNCE  Kocadon  DEDİ SONRA SARUHAN

 

 

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu  Bodrum  Belediye Başkanı Mehmet Kocadon’u Belediye Başkan adayı göstereceği öne sürülmüştü. Seçimlere 52 gün kala  CHP  genel merkezinden yapılan açıklama ile  Mustafa Saruhan   Bodrum  Belediye Başkan adayı gösterildi.

.news-source-inline{margin-bottom: 20px;color: #A1A1A1;font-size: 15px; line-height: 15px;margin-top: 2px;font-family: "Gilroy Black" ,sans-serif;} .news-source-inline span { font-family: "Gilroy Bold" ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
4 + 7 =