'Trabzonspor'a da haksızlık yapıldı!'

 Galatasaray  yeni transferleri Luyindama , Marcao ,  DIAGNE  , Kostas Mitroglou , Emre Taşdemir , Semih Kaya için başkan Mustafa Cengiz'in de katılımı ile imza töreni düzenledi.

haber7
0

Galatasaray , başkan  Mustafa Cengiz  in de katılımı ile yeni transferleri için imza töreni düzenledi.

"Bizden forvet istenmişti , 2 forvet , 2 savunma oyuncusu aldık. Çok hızlı bir süreç içerisinde bunları gerçekleştirdik. Bu transferlerde emeği olan herkese tek tek teşekkür ederim. Bazı hizmetler gerçekten maddiyatla izah edilemez , bunun tek açıklaması arma sevdası , arma aşkıdır. Scout ekibimize de çok teşekkür ederim , elimizden geleni yaptık , inşallah devamı da gelir. Bir hata varsa bu yönetimimize aittir."

Transferde emeği geçen herkese teşekkür eden Cengiz , "Belki gır gır geçtiler ama transfer yaparken arkadaşlarımız serumlar yiyerek gitti , şu anda Yusuf bey de benim ricam üzerine hastaneden buraya geldik. Teknik kadromuz sabahlara kadar çalıştı ve bugünler geldik , inşallah Allah utandırmaz. Fair-Play ile sezon sonunda hak ettiğimiz yere geliriz , bunun için çalışıyoruz" dedi.

FFP de ilk kez kara geçtiklerinin de altını çizen Cengiz , "FFP içerisinde ilk defa kara geçtik , en yakın rakiplerimiz ile de bir kıyaslama yaptığımız zaman daha farklı noktadayız , inşallah bütün takımlarımız da kara geçer , diğer takımlar için de aynı şeyler geçerli. Devletimiz de bu konuda elinden geleni yapıyor.  Galatasaray  Spor Kulübü taraftarı sayesinde var , taraftarı olmadan hiçbir şeydir. Bu sebeple taraftar ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
9 + 9 =