Taksim Meydanı'nda tanzim satışları başladı

İstanbul Büyükşehir Belediyesince sebze meyve fiyatlarını düşürmek amacıyla  Taksim  Meydanı'nda  tanzim  satış noktası kuruldu. Vatandaşlardan Yütük , ''Çok memnunum. Bu sistemi getirenlerden Alla

haber7
0

İstanbul Büyükşehir Belediyesince sebze meyve fiyatlarını düşürmek amacıyla  Taksim   Meydanı  nda  tanzim  satış noktası kuruldu.

Gezi Parkı nın  Taksim   Meydanı  tarafında oluşturulan  tanzim  satış noktasına , sabah saatlerinde belediyenin mobil araçlarıyla getirilen ürünler , görevliler tarafından tezgaha titizlikle dizildi.

Vatandaşlar ise  tanzim  satış noktasında uzun kuyruklar oluşturdu. Kuyruğa giren vatandaşlar saat 10.00 da sırayla alışveriş yaptı.

Vatandaşlar memnun

Vatandaşlardan Muammer Köse , bu uygulamadan memnun olduklarını belirterek , Büyük bolluk , ne güzellik. Millet bol bol yiyecek. Her yere kurulacak bunlardan. Fiyatlardan memnunum. Bedava. Aynı yaz fiyatları gibi. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve TBMM Başkanı Binalı Yıldırım a Allah uzun ömürler versin. dedi.

Sevim Yütük ise uygulamayı hayata geçirenlere teşekkür ederek , Çok memnunum. Bu sistemi getirenlerden Allah razı olsun. Normalde 25 liraya ben bu kadar şeyi alamazdım. Her şeyden aldım. Bunları pazardan ya da marketten alsaydım 70-80 lira tutardı. Artık burayı tercih edeceğim. Reisimizden de çok memnunuz. ifadelerini kullandı.

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
7 + 3 =