Paris’e FETÖ tapınağı!
Etiketler:

Diyalog , taviz , yumuşama , reform , yenilenme , uyum gibi şeytani zırvalarla fitne peşinde koşan Batı , İstanbul’da Fetullah Gülen’e açtıracakları cami planı 15 Temmuz’da milletin oyunu bozmasıyla mecburen Paris’

haber7
0

Liberal denilen küresel pespayeliği camiye sokmaya çalışan Emperyalizm , kadınların ve erkeklerin karışık olarak namaz kılacağı , sözüm ona özgür hedonist bir tapınak açmaya hazırlanıyor.

DEAŞ vb. laboratuvarda üretilen terör örgütleri ile uzun süredir “Terör=İslam” algısı oluşturmaya çalışan ve bu konuda başarılı olmuş gibi görünen Emperyalist Batı , diğer yandan İslam’ın özünü yok etmeye çalışan tahrifat projesini de uygulamaya koydu. “Almanya İslam’ı , Fransa İslam’ı” gibi projelerle İslam’ın içini boşaltacak uygulamaları gündemine alan Batı’da ilk adım Fransa’dan geldi.

KADIN-ERKEK AYNI SAFTA!

Müslümanlar’ı sözde laik sisteme adapte amacı güden Fransa modeli için harekete geçen bir grup , “Liberal Cami” isimli projeye başladı. Kendilerini “Müslüman” olarak tanımlayan iki entelektüelin öncülüğünde hayata geçirilecek ‘Liberal Cami’ projesi için , Paris’te uygun cami arayışlarının başladığı kaydediliyor. Fransa’da bir ilke imza atacak olan proje kapsamında , kadınlar ve erkeklerin aynı safta yan yana namaz kılma , kadınlara vaaz verme ve imam olma imkânını sağlayacak sözde cami kurulacak.

“KADINLAR DIŞLANIYORMUŞ!”

Projenin öncülerinden Kahina Bahloul , Müslümanlar ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
1 + 4 =