İYİ Parti'de bir istifa depremi daha!

Osmaniye’nin  Kadirli  ilçesinde  İYİ   Parti   Kadirli  ilçe teşkilatında görevli 8 yönetim kurulu üyesi ile  İYİ   Parti  eski ilçe başkanı partilerinden ve yönetim kurulu üyeliklerinden  istifa  ettiklerini

haber7
0

İYİ  Parti   Kadirli  İlçe Teşkilatından 8 yönetim kurulu üyesi ve partinin önceki dönem ilçe başkanlığını yapan Dr. Noyan Aydın  İYİ  Parti’den ve yönetim kurulu üyeliklerinden  istifa  ettiklerini düzenledikleri basın toplantısı ile açıkladılar.

 

 

İstifa eden yönetim kurulu üyeleri adına konuşan eski yönetici Nurettin Başıbüyük partililerin ve tabanın desteklediği Belediye Başkan Aday Adayı Dr. Noyan Aydın’ın aday gösterilmemesi etkili olduğunu belirterek , Noyan Beye gönül bağımız var ,  İYİ   Parti  içerisinde bir takım sıkıntılar vardı , dedikodular vardı bunların halkta karşılığı yoktu. Tabanın sesinin dinlenmediği için , yapılan anketlere , sağduyuya kulak verilmediği için biz  İYİ   Parti  den  istifa  etmiş bulunuyoruz. Noyan Beyin destek verdiği  Kadirli  Belediye Başkanı Ömer Tarhan a başarılar dileyerek yanındaki yerini almış bulunuyoruz dedi.

İstifa eden eski İlçe Başkanı Dr. Noyan Aydın ise "Şunu hiç kimse unutmasın asıl olan her zaman gönül birliğidir" diye konuştu. 

 

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
3 + 9 =