Ünlü sunucu 10 yıldır ellerini yıkamadığını açıkladı! Sebebi şaşırttı

ABD'nin en büyük televizyon kanallarından Fox'un haber sunucularından biri olan  Pete Hegseth  , canlı yayında 10  yıldır   ellerini   yıkamadığını  itiraf etti. Hegseth , çıplak gözle göremediği için mikropl

haber7
0

Princeton Üniversitesi nden 2003 yılında mezun olan ve ardından Harvard Üniversitesi nde yüksek lisans yapan Hegseth , çıplak gözle göremediği için mikropların gerçek olmadığını düşündüğünü söyledi.

Kendini korumak için aşı olduğunu söyleyen  Pete Hegseth  , 2019 yılında "canlı yayın dışında söylediklerini canlı yayında da söyleme" kararı aldığını belirtti.

Kendisiyle beraber programı sunan meslektaşları  Ed Henry  ve  Jedediah Bila  nın kalan pizza parçalarını yemesiyle ilgili şaka yapmaları üzerine Hegseth bu sözleri sarf etti.

Hegseth in sözlerine kimi sosyal medya kullanıcıları mikropların abartıldığını söyleyerek destek verirken kimileri ise elleri yıkamanın hijyen için gerekli bir şey olduğu yorumunu yaparak karşı çıktı.

Hegseth , daha sonra USA Today e yaptığı açıklamada bu sözleriyle şaka yaptığını belirtti: "İnsanların ceplerinde şişelerce Purell (el temizleme jeli) ile dolaştıkları bir toplumda yaşıyoruz ,  ellerini  günde 19 bin defa yıkarlarsa hayatlarını kurtaracaklarını düşünüyorlar. Tabii ki kendime bakıyorum ancak bazı şeylerle ilgili olarak bu kadar takıntılı davranmıyorum."

Hegseth , sözlerine gelen tepkilere karşılık insanların bazı şeyleri "kafalarının patlamasına yol açacak kadar çok ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
2 + 9 =