Diriliş Ertuğrul 135.bölüm 2.fragmanı! İlk hamle geldi savaş başlıyor

 Diriliş   Ertuğrul  yeni bölüm tanıtımları yayınlandı. Son bölümün ardından büyük heyecan uyandıran ve izleyiciyi ekranlara kilitleyen  Diriliş   Ertuğrul  135.bölüm 2.fragmanı yine nefes kesti. Her bö

haber7
0

"Bir olan kefere parçalanmış alemle İslam ı yendi. Lakin kıvılcım harlanmak için bir soluk bekler. Bu cengiz zafere kadar taşımak için yaşayacağız" diyen  Ertuğrul  Bey savaşın adımlarını atıyor. Yeni bölümü yine heyecan dolu olacak  Diriliş   Ertuğrul  135.bölüm 2.fragmanı yayınlandı. Başrolünde Engin Altan Düzyatan ın oynadığı ve oyuncu kadrosuna Engin Benli ninde katıldığı  Diriliş   Ertuğrul  135.bölümüyle 13 Şubat Çarşamba akşamı  TRT 1  de olacak. Nefes kesen bir bölüm ile gelecek olan  Diriliş  te  savaş  yeniden başlıyor.

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 135.BÖLÜMÜNDE NELER OLACAK?

Söğüt e sinsice giren düşman Dragos artık açığa çıktı.  Ertuğrul  Bey e kurduğu son tuzakla dikkatleri üzerine çeken Dragos un sonu geldi. 

Moğollar kaleyi fethetmek için harekete geçti. Fakat gerçek tarihte bu böyle olmuyor. Bunun yerine ilerleyen bölümlerde Dragos ve Moğollar arasında zorunlu bir ortalık söz konusu olabilir.

Fragmanda görüyoruz ki Türk obalarından bir sürü çocuk alınmış. Bu çocuklardan biri de Osman. Moğollar bu çocukları "Mankurt" yapacaklarını söylüyor. 

Mankurt bir işkence çeşidi olarak sayılabilir. Son derece acı vericidir. Eski Türklerde ve Moğollarda bu görülür. Kafaları traşlanarak deve ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
5 + 6 =