Mustafa Denizli: Hedefimizden sapma yok

Spor Toto Süper Lig'in 21. haftasında Ankaragücü'ne 3-0 mağlup olan Kasımpaşa'da  Mustafa   Denizli  maç sonrasında açıklamalar yaptı.  Denizli  "Bu takım bu seriyi mutlaka iyi bir dönüşle boza

haber7
0

Ligin 21. haftasında Ankaragücü ne deplasmanda 3-0 kaybeden  Kasımpaşa  da  Mustafa   Denizli  maç sonrasında yayıncı kuruluşa açıklamalar yaptı.

 

 

Çekmeköy de 4 askerin şehit olması üzerine baş sağlığı dileğinde bulunan tecrübeli çalıştırıcı "Ne denir ki bu kadar üzücü bir haber... Rahmetli olan askerlerimiz var , Allah rahmet eylesin. İnşallah son olur. Ailelerine sabır diliyor , Silahlı Kuvvetlerimize , insanlarımıza baş sağlığı diliyoruz." ifadelerini kullandı.

Maçla ilgili konuşan  Denizli  , "Bir takım şeyleri eksik yapıyoruz , yanlış yapıyoruz. İlk yarıda kolay gol yiyorduk şimdi çok kolay gol yiyoruz. İlk yarıda çok kolay gol atıyorduk , şimdi atamıyoruz. O iddiam hala devam ediyor. Bu takım bu seriyi mutlaka iyi bir dönüşle bozacak. İlk yarıya baktığımızda kalemize neredeyse bir defa gelen top gol oldu , organizasyon değildi. İkinci yarıda da şut mu çok güzeldi , bizim şanssızlığımız mı bilemiyorum 2-0 oldu. Girdiğimiz pozisyonlarda tercih hatalarımız oldu" dedi.

 

 

Avrupa hedeflerinden vazgeçmediklerini dile getiren tecrübeli çalıştırıcı "Bir takımın yaşadığı psikolojik sorunları yaşıyoruz ama bunları aşacağız , kimsenin şüphesi olmasın. Hedefle ilgili söylüyorum , bunları aşacağız. Üzgünüz , çocuklar da ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
3 + 3 =