TFF ve kulüplerden başsağlığı mesajı

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) ile Galatasaray , Fenerbahçe ve Beşiktaş kulüpleri , İstanbul'un Çekmeköy ilçesinde askeri helikopterin düşmesi sonucu şehit olan 4 asker için  başsağlığı  mesajı

haber7
0

TFF nin internet sitesinde yer alan açıklamada , "İstanbul Çekmeköy de meydana gelen helikopter kazasında kahraman askerlerimizin şehit olduğunu büyük bir üzüntü ile öğrenmiş bulunuyoruz. Şehit askerlerimize Allah tan rahmet; aileleri , Türk Silahlı Kuvvetleri ve milletimize  başsağlığı  dileriz." ifadeleri kullanıldı.

 

 

Galatasaray Kulübünün Twitter hesabından paylaşılan başsağlığı mesajında , "İstanbul Çekmeköy de askeri helikopterin düşmesi sonucu dört askerimizin şehit olduğunu büyük bir üzüntüyle öğrenmiş bulunuyoruz. Şehit askerlerimize Allah tan rahmet; yakınlarına , Türk Silahlı Kuvvetleri ne ve Ulusumuza  başsağlığı  dileriz." denildi.

Fenerbahçe Kulübünün Twitter hesabında yer alan açıklamada , şu ifadelere yer verildi:

 

 

"İstanbul Çekmeköy de meydana gelen  helikopter kazası  sonucunda şehit düşen askerlerimize Allah tan rahmet , yakınlarına , Türk Silahlı Kuvvetleri ne ve milletimize  başsağlığı  dileriz."

Beşiktaş Kulübünün internet sitesinden paylaştığı  başsağlığı  mesajında ise şunlar kaydedildi:

"İstanbul Çekmeköy de mecburi iniş yapmaya çalıştığı sırada , bir sitenin bahçesine düşen askeri helikopterde bulunan ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
5 + 9 =