Ersun Yanal isyan etti! 'Beni bile çıldırttılar'

Son haftalarda yaşanan hakem hatalarına Fenerbahçe Teknik Direktörü  Ersun Yanal  da  isyan  etti.

haber7
0

Fenerbahçe de Kayserispor maçından sonra gündemden düşmeyen hakem hatalarına Teknik Direktör  Ersun Yanal  da sessiz kalamadı. Hatalar , teknik direktörlük kariyerinde hakemlerle ilgili hiç konuşmayan , takımı ne kadar haksızlığa uğrarsa uğraşın çizgisini bozmayan  Ersun Yanal  ın  bile  sabrını taşırdı.

 

 

Kayserispor maçından sonra basın toplantısında artık dayanamayacak noktaya gelen 57 yaşındaki başarılı teknik adam , tepkisini sert ama çizgisini bozmadan gösterdi.

Maçtan sonra da yakın çevresine  isyan  eden  Ersun Yanal  ın , "Benim bunca yıllık kariyerimde hiç hakem konuştuğumu gördünüz mü? Ama bu artık olacak iş değil… Burada kasıt var. Kariyerimde daha önce bir takımı böyle zor duruma düşürmeye çalışan hakemler görmedim. Yeter artık!  Beni   bile  çıldırttılar! Bursa ve Kayseri maçlarındaki hatalar olmasa bugün bambaşka bir pozisyondaydık. Göztepe ve Malatya maçlarında  bile  önümüzü kesmeye çalıştılar ama taraftarımızın müthiş desteği ve oyuncularımın çok iyi performansıyla hakemi de yendik. Ama her zaman hakemi yenemezsiniz" dediği öğrenildi. (Sözcü)

 

 

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
7 + 7 =