2000 model Toros'u 150 bin TL'ye satışa çıkardı!

Kastamonu'da bir kişi , 06 AKP 37 plakalı  Renault Toros  marka otomobilini  150  bin liraya satıyor.

haber7
0

Kastamonu nun Tosya ilçesinde yaşayan İbrahim Gökçe , 06 AKP 37 plakalı  2000   model   Renault Toros  marka otomobili 2 yıl önce Kırıkkale den satın aldı. 

 

 

Plakayı kendi otomobiline takmak isteyen Gökçe , bir süre sonra bu otomobilini satmak zorunda kalınca , plaka satın aldığı otomobilin üzerinde kaldı.  Kastamonu  şehir merkezinde otomobili  satışa  çıkaran Gökçe , aracına  150  bin lira istiyor. 

Gökçe , AA muhabirine yaptığı açıklamada , otomobili 2 yıl önce Kırıkkale den satın aldığını söyledi. AK Parti nin kendisi için çok önemli olduğunu dile getiren Gökçe , "AK Parti ye gönül verdiğim için uzun uğraşlar sonucu yüksek bir fiyata bu otomobili satın aldım. 

 

 

Plakayı kendi otomobilimize takacaktık ama nasip olmadı. 2 yıldır bizde duran bu plakayı  satışa  çıkardım. Bu plakanın manevi değeri var." dedi. Arabayı satmak için internet sitesine ilan verdiğini belirten Gökçe , "Biz Tosya da yaşıyoruz ama AK Parti sevdalıları görsün diye  Kastamonu  merkeze otomobilimizi götürdük , orada  satışa  çıkardık. Satış ilanları internette de duruyor. 

Şu ana kadar çok sayıda AK Parti sevdalısı , plakası nedeniyle aradı. Aracımıza  150  bin lira fiyat belirledik , en yüksek fiyatı verene satacağız." diye konuştu.  Renault Toros  marka otomobiller , 15 bin ile 25 bin lira arasında alıcı ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
3 + 3 =