İlker Canbulut'un Uyum Anahtarı kitabı çıktı

Profesyonel Koç  İlker  Canbulut'ın  kitabı  'Uyum Anahtarı' , Sola Unitas Yayınları'ndan çıkarak tüm kitapçılarda yerini aldı.

haber7
0

Hepimizin yaşamında başarısızlıklar ve hayal kırıklıkları olmuştur. Bazen böyle durumlarda hayal kırıklıklarımız kesin bir yenilgiye dönüşür. Ve yıllar sonra "çok yaklaşmıştım , ama kader böyleymiş" dediğimiz günler bile olur.

İlker  Canbulut  , "Uyum Anahtarı" adlı Sola Unitas Yayınları ndan yeni çıkan kitabında "Hiç bir hikâye böyle sonuçlanmamalı" , diyor ve yıllar sonra "Keşke" yerine "İyi ki" dedirtecek bir yolun detaylarını anlatıyor.

Kitapta , mutlu ve hayatta her istediğini elde eden insanların evrendeki kusursuz dengeye uygun hareket ettikleri belirtiliyor. Bu denge noktasında yaşam sanatı felsefeleri ile psikoloji araştırmaları arasında ortak bir  Uyum  olduğu işaret ediliyor.

Evrende işleyen ve çoğu insanın farkında olmadığı doğal bir sistemden söz ediliyor.

Sade ve akıcı bir dille kaleme alınan kitap , okuyucuya iş , özel ve sosyal hayatta mutlu ve kaliteli bir yaşam için cevap anahtarları sunuyor.

Hayal ettiğiniz resim , şimdikinden daha büyükse Uyum Anahtarı size farklı perspektifler kazandırabilir.

Kitaptan bir bölüm;

ÖZÜR DİLEME SANATI

Özür dilemeyi zayıflık olarak mı görüyorsunuz? Peki , ya bunun zayıflığın aksine gücü koruma sanatı olduğunu hiç düşündünüz mü?

Doğru bir şekilde dilenen özür , kaybedilen inisiyatifi "tekrar" ele geçirme ve var olan gücü ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
3 + 1 =