Yıldırım: Lokman Bey'e sahip olurken beni de unutmayın'

 Meclis Başkanı  ve AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı  Binali Yıldırım  , Gümüşhane’nin düşman işgalinden kurtuluşunun 101. Yılı nedeniyle Bağcılar'da düzenlenen şölene katıldı.

haber7
0

Bağcılar’da yaşayan Gümüşhanelilere seslenen  Yıldırım  , 31 Mart seçimlerine vurgu yaparak şunları söyledi: Erzincanlı bir kardeşiniz olarak yarı Gümüşhaneli sayılırım. Bağcılar’da belediye başkanımız  Lokman  Çağırıcı. Sizden talebim sevgili Gümüşhaneliler  Lokman  Bey’e  sahip   olurken   beni  de  unutmayın  dedi.

Gümüşhane’nin düşman işgalinden kurtuluşunun 101. Yıl dönümü nedeniyle Bağcılar Gümüşhaneliler Kültür ve Yardımlaşma Derneği (BAĞGÜMDER) tarafından “Gümüşhaneliler Bağcılar’da Buluşuyor” etkinliği düzenlendi. Bağcılar Olimpik Spor Salonu’nda gerçekleşen şölene siyaset , iş ve sanat dünyasından önemli isimler iştirak etti.  Meclis Başkanı  ve AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı  Binali Yıldırım  bu anlamlı günlerinde Gümüşhanelileri yalnız bırakmadı. 

İSTANBUL DA GÜMÜŞHANE NİN NÜFUSUNDAN FAZLA GÜMÜŞHANELİ HEMŞEHRİMİZ YAŞIYOR

Coşkulu bir şekilde karşılanan  Yıldırım  , ayağının tozuyla salondaki kalabalığa seslendi. Gümüşhanelilerin kurtuluşunu kutlayan  Yıldırım  , “Gümüşhane tarih boyunca gümüş ve altın ile anılmıştır ancak Gümüşhane’nin insanları altından da gümüşten de daha kıymetlidir. Bugün İstanbul’da Gümüşhane’nin nüfusundan fazla Gümüşhaneli hemşehrimiz yaşıyor. ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
5 + 1 =