Tahir Nursaçan, OSB başkanlığına adaylığını açıkladı

 Kayseri  Organize Sanayi Bölgesi (OSB) Yönetim Kurulu Başkanı  Tahir   Nursaçan  , 1 Mart'ta yapılacak seçimlerde yeniden aday olduğunu açıkladı.

haber7
0

Kayseri Organize Sanayi Bölgesi (OSB) Yönetim Kurulu Başkanı  Tahir  Nursaçan , 1 Mart ta yapılacak seçimlerde yeniden aday olduğunu açıkladı.

Kayseri  OSB  toplantı salonunda kentte bulunan basın mensuplarıyla bir araya gelen Nursaçan , 4 yıl önce göreve geldiklerini , bu süreçte birlik beraberlik içeresinde , yenilikçi bir yönetim tarzıyla  Kayseri   OSB  de önemli projelere imza attıklarını söyledi.

Yönetim kurulu üyeleri ile yaptıkları istişare neticesinde 1 Mart taki olağan genel kurulda aday olma kararı aldığını belirten Nursaçan , "Önümüzde bir yerel seçim var. 3 aydır sanayicimizde bazı kıpırdanmalar söz konusu. Yönetim kurulundaki arkadaşlarımla yaptığımız istişarelerde görevimi uzatma konusunda fikir birliğine vardık ve seçimi 1 Mart ta yapmaya karar verdik. Tabi ki biz de adayız. Çünkü 4 yıllık süre içerisinde yönetim kurulundaki dava arkadaşlarımla birlikte ülkemize , milletimize yararlı faaliyetler yaptık. Bunun devamını getirmek istiyoruz." dedi.

SAVUNMA SANAYİ TESİSİ ÇALIŞMALARI

Kayseri ye mühimmat üretimi yapacak bir savunma sanayi tesisi kurulması için ciddi çalışma içerisine girdiklerini dile getiren Nursaçan , şunları kaydetti:

"Ön yeterliliği olan bir firmayla da işbirliğimiz vardı. Bakanlığımız  Kayseri   OSB  ile ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
5 + 6 =