Amatör Lig'den Beşiktaş'a transfer oldu!

Karabük 1.  Amatör   Lig  takımlarından 5000 Evlerspor’un genç kalecisi Oğuzhan Çelik Beşiktaş’a  transfer  oldu.

haber7
0

Karabük’te daha önce Beşiktaş’ta forma giyen eski milli oyuncu İbrahim Kaş’ın da yetiştiği 5000 Evlerspor’da forma giyen 17 yaşındaki kaleci Oğuzhan Çelik ,  Beşiktaş  Kulübü’nde yapılan ve 3 gün süren seçmeler sonucunda seçildi ve amatör vize ile  transfer  olarak  Beşiktaş  17 yaş grubunda forma giyecek.

Amatör bir takımdan Beşiktaş’a  transfer  olduğu için çok mutlu olduğunu belirten Oğuzhan Çelik , “Çok büyük bir mutluluk.  Beşiktaş  çok büyük bir kulüp. Küçük bir takımdan , amatör bir takımdan oraya gitmek , görülmek çok güzel bir duygu. Burada çoğu arkadaşım da yetenekli. Biz de öyleyiz. Bizi keşfettiler ve gördüler. Abilerimizin yardımıyla da elemelere girdik ve kazandık. Çok güzel bir duygu. Bu duyguyu yaşamak güzeldi” dedi.

Milli takım hedefi olduğunu da belirten Çelik , “Beşiktaş’ta kendimi daha da geliştirip , daha çok antrenmanla , çift antrenman olursa çift antrenman yapıp kendimi daha da büyüteceğime ve profesyonelliğe kadar ilerleyeceğimi düşünüyorum. Milli takıma gitmeyi de çok istiyorum. Bunun için sonuna kadar çalışacağım. Her zaman en iyisi olmak için çabalayacağım” ifadelerini kullandı.

“Her şehirden özel oyuncular seçilmiş”

Amatör liglerde oyuncuların kendilerini ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
9 + 8 =