İstanbul Havalimanı’na taşınma işlemi başlıyor

Türk Hava Yolları’nın (THY)  İstanbul  Havalimanı’na kademeli olarak taşınmasıyla ilgili çalışmalar başladı. 35 TIR dolusu malzeme , bugün  İstanbul  Havalimanı’na taşınacak.

haber7
0

THY ve bazı iştiraklerinin  İstanbul  Havalimanı’na  taşınma  işlemleri 1 Şubat itibariyle başladı.  THY  Yer İşletme ,  THY  Teknik A.Ş ve kargo malzemeleri ve makinelerden oluşan 35 TIR ın bugün  İstanbul  Havalimanı’na taşınacağı öğrenildi.

 

 

Gerçekleştirilen taşıma  işlemi  sırasında yükleme , sevkiyat ve indirme işlemlerinin el terminalleri vasıtasıyla kayıt altına alındığı ve tırların da online takip sistemi üzerinden canlı olarak izlendiği öğrenildi.

Taşınma işlemlerinin Şubat ayı boyunca belirli program çerçevesinde devam edeceği , 1-2 Mart tarihlerinde ise büyük  taşınma  işleminin gerçekleşeceği belirtildi.

 

 

.news-source-inline{margin-bottom: 20px;color: #A1A1A1;font-size: 15px; line-height: 15px;margin-top: 2px;font-family: "Gilroy Black" ,sans-serif;} .news-source-inline span { font-family: "Gilroy Bold" ,sans-serif; color: #7F7F7F;} KAYNAK: İHA

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
7 + 5 =