Alfa Romeo Giulia ve Stelvio'ya İngiltere'den ödül

 Alfa  Romeo'nun  Giulia  ve  Stelvio  modelleri , İngiltere’nin prestijli yayınlarından "What Car?" dergisi tarafından düzenlenen "Yılın Otomobilleri 2019" yarışmasında ödül aldı.

haber7
0

Alfa  Romeo  nun açıklamasına göre , markanın dinamik orta sınıf sedanı  Giulia  , yeni yıla ödülle girdi. İngiltere’nin en prestijli yayınlarından "What Car?" tarafından düzenlenen ve yılın en iyilerinin seçildiği "Yılın Otomobilleri 2019"da ,  Giulia  Quadrifoglio "Yılın Performans Otomobili" ödülünü almaya hak kazandı.

Geçen yıl da "Yılın Spor Otomobili" ödülünü alan  Giulia  nın sportif kardeşi  Stelvio  Quadrifoglio ise çok zorlu bir rekabetin galibi olarak "60 Bin Sterlin Üzeri En İyi Spor SUV" ödülüne layık görüldü.

Açıklamada görüşlerine yer verilen "What Car?" Editörü Steve Huntinford ,  Giulia  Quadrifoglio ya ilişkin , "Zirveye ulaşmanın zirvede kalmaktan daha kolay olduğu sözünü sık sık duyarız. Bu açıdan baktığımızda  Giulia  Quadrifoglio nun ikinci kez Yılın Otomobili ödülünü alıyor olmasının ilkinden daha büyük bir başarı olduğunu söyleyebiliriz. Bu elbette şaşırtıcı bir durum değil. Nihayetinde konforlu , geniş , iyi donanımlı ve sürüşü çok daha yüksek fiyatlı rakiplerinden daha keyifli bir sedandan bahsediyoruz." değerlendirmesinde bulundu.

Huntinford ,  Alfa   Romeo   Stelvio  Quadrifoglio ile ilgili olarak şunları kaydetti:

"Stelvio SUV nin en cüretkâr modeli akıl almaz bir hıza sahip olmasına rağmen aracı zora sokmadan hassaslık sunan direksiyonu sayesinde insana hafif ve atik ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
5 + 1 =