Gaziyi soyup, gece kulübünde harcadılar!

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nde (KKTC) Kıbrıs gazisi 66 yaşındaki Ferhat Yılmaz , İstanbul'da yaşayan oğluna para göndermek için sıra beklediği bankanın içinde iki kişi tarafından soyuldu. Soygunu yapan ge

haber7
0

Olay Başkent Lefkoşa da terminal bölgesinde bulunan bir bankanın şubesinde meydana geldi. Ferhat Yılmaz , başka bir bankadan çektiği 31 bin TL yi İstanbul a göndermek için bir bankanın şubesine girdi.

Bankaya giren B.T. (21) ve R.C.Ç (21) , bankaya girerek , Yılmaz ın elindeki zarfı alıp kaçarken;  Yılmaz da , "yardım edin" diye bağırmaya başladı. Olay yerine gelen Lefkoşa Adli Şube ve Cürmü Önleme Şubesi ekipleri inceleme yaptı.

SOLUĞU  gece  KULÜBÜNDE ALDILAR

İncelemelerin ardından gazinin parasını çalan şüphelilerin fotoğrafları medya ile paylaşıldı. Polis , olaydan 10 saat sonra şüphelilerin , Lekfoşa dan 40 km uzaklıkta bulunan Güzelyurt ta bir  gece  kulübünde olduğu bilgisine ulaştı.  gece  kulübüne baskın yapan polis , iki şüpheliyi eğlenirken yakaladı. Zanlıların 31 bin TL nin yarısını harcadığı tesbit edildi. Zanlılar polis tarafından gözaltına alındı.

SOYGUN ANINI ANLATTI

Kıbrıs gazisi Yılmaz , olay sırasında bankada güvenlik görevlisinin olmadığını belirterek , "Yaşadıklarım karşısında şoka uğradım. Her şey bir anda olup bitti. Bir bankadan oğluma para göndermek için para çektim. Daha sonra başka bir bankaya gittim. Sıra numarası alıp bekleyemeye başladım. Koltuklardan birinde oturuyordum. İçerisi ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
5 + 4 =