Hasan Akgün'e CHP'li vatandaştan şok!

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı ve AK Parti Büyükçekmece Belediye Başkan Adayı Mevlüt Uysal Büyükçekmece halkının dertlerini dinlemeyi sürdürüyor.

haber7
0

Pınartepe Mahallesi’ni ziyaret ederek esnafın ve vatandaşların sorunlarını dinleyen  Mevlüt Uysal  , mahalledeki bir kıraathaneye uğradı.

Mahalle sakinleriyle çay içip muhabbet eden Başkan Uysal’a , vatandaşlar ilk elden dertlerini , sorunlarını anlattılar.

Ulaşım , imar , alt ve üst yapı çalışmaları gibi birçok konunun ele alındığı sohbette  CHP  üyesi olduğunu söyleyen bir vatandaşın sözleri dikkat çekti.

CHP’Lİ VATANDAŞTAN  Hasan  AKGÜN’E ŞOK “15-20 tane Meclis üyesi 240 bin nüfusun sırtına binmiş durumda” diyerek isyan eden CHP’li vatandaş “Şu anda nasıl yönetildiğini söylüyorum. Yani ,  CHP  üyesi olmama rağmen  Hasan  Akgün’den bu ilçe kurtarılmalı. Başka bir şey söylemiyorum” diyerek Başkan Uysal’a dert yandı.

Bu konuda çok fazla konuşarak polemik yaratmak istemediğini belirten Başkan Uysal , “Şimdi arkadaşlar , AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı’nı Büyükçekmece’ye neden gönderdi? sorusunun cevabı tam da burada yatıyor.” diyerek kendisine destek veren vatandaşa teşekkür etti.

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
8 + 2 =