Merakla bekleniyordu! Erdoğan birazdan açıklayacak...

AK Parti , Ankara Spor Salonu'nda düzenlenen toplantıda seçim manifestosunu açıklarken , belediye başkan adaylarını da tanıtacak. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın açıklayacağı toplantıda 11 maddelik man

haber7
0

Ankara Spor Salonu nda düzenlenecek toplantıda seçim startını verecek olan AK Parti , 76 belediye başkan adayını tanıtacak. Ankara Arena Spor Salonu nda hazırlıklar tamamlandı. Salonun dört bir yanına Gönülden yaparsan gönüller kazanır , Değer üreten şehirler , Türkiye nin geleceği , gönül belediyeciliği , Önce millet , önce memleket , Memleket işi , gönül işi , Ak gençliğin enerjisi , Türkiye nin geleceği , Ben değil , biz olacağız istikbale koşacağız yazılı afiş ve pankartlar asıldı. 

 

 

81 ilden 40 bin kişinin katılması beklenen toplantıda , Cumhurbaşkanı Recep Tayyip  Erdoğan  ın 11 maddelik seçim manifestosunu açıklamasının ardından 1 Şubat itibariyle seçim kampanyası da başlamış olacak. Cumhurbaşkanı  Erdoğan  ın seçim sloganını da açıklaması bekleniyor.

AK Parti yerel seçim hazırlıkları kapsamında bugüne kadar 76 büyükşehir ve il belediye başkan adayını belirledi. AK Parti nin , Cumhur İttifakı kapsamında Adana , Mersin , Osmaniye , Manisa da belediye başkan adayı göstermeyerek , MHP nin adayını desteklemesi bekleniyor.

 

 

MAHİR ÜNAL DAN AÇIKLAMA

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal dün yaptığı açıklamada , toplantıda 11 maddelik seçim manifestosunun da açıklanacağını belirtmişti.

Mahir Ünal , ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
8 + 2 =