Sen Anlat Karadeniz 39.bölüm fragmanı: Vedat, yaşamını yitirecek mi?

 Sen   Anlat   Karadeniz  38.son bölümde; Nefes ve diğer kadınlar , ceza evinden kurtulmayı başararak yeniden özgürlüğüne kavuşurken , Asiye de evladını sorunsuzca kucağına aldı. Nefes'in koğuştan çıkmasıyl

haber7
0

ATV ekranlarında 30 Ocak Çarşamba tarihinde yayınlanan  Sen   Anlat   Karadeniz  38.son bölümde; Asiye nin aniden doğum sancılarının başlamasıyla birlikte Nefes o esnada koğuşta yardım edebilecek kimseyi bulamamasının ardından hiç vakit kaybetmeden imdadına yetişerek doğumunu kendisi üstlendi. Sen  Anlat   Karadeniz  son bölümde; Asiye hapishanede bebeğini sağlıklı bir şekilde dünyaya getirip sorunsuzca kucağına alırken , Nefes ve diğer kadınlar ise Yiğit in gerçekleştirdiği konuşma sayesinde tutuklu bulundukları hapishaneden serbest bırakıldı. Diğer taraftan Nefes hapishaneden çıkar çıkmaz sevdiği adam Tahir ona ev sürprizi yaparak mutluluğun en güzelini yaşatmasının ve bunca zamandır kurduğu hayallere kavuşmasını sağlamasının ardından  Sen   Anlat   Karadeniz  39.bölüm  fragmanı  bekleniyor. İşte , Nefes in ceza evinden çıkmasını fırsat bilen  Vedat  ın kaldığı yerden tekrardan korku salmaya devam ederek Nefes in peşine düşmesinin ve onun hevesini kursağında bırakmasının ardından  Sen   Anlat   Karadeniz  39.bölüm  fragmanı  yayınlandı!

 

 

SEN  Anlat  KARADENİZ 39.BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI!

ATV ekranlarının büyük bir ilgi ve beğeniyle takip edilen dizi projesi  Sen   Anlat   Karadeniz  39.bölüm  fragmanı  yayınlandı.

 

 

 

 

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
2 + 7 =