Kendi çapında Kim Jong-un! 'Gelmezseniz...'

25 yıldır başkan olan Hasan Akgün , 6. kez aday gösterildi. İşten atılmakla tehdit edilen personel , Akgün’ü karşılamak için belediye önünde toplandı.

haber7
0

İçişleri Bakanlığı müfettişleri tarafından hakkında ihalede usulsüzlük yaptığı gerekçesiyle yargılanması yönünde rapor hazırlanan  Büyükçekmece  Belediye Başkanı  Hasan Akgün  , CHP tarafından 6. kez aday gösterildi. 25 yıldır belediye başkanı olan Hasan Akgün’e belediye önünde geçen pazartesi günü tepki çeken bir karşılama töreni düzenlendi. 

 

 

MAAŞLAR ÖDENMİYOR 

Başkan yardımcıları kendilerine bağlı olan tüm birim müdürlerine “Herkes personeline haber versin. Sabah 09.00’da eksiksiz belediye önünde Başkan’ı karşılayacağız” talimatı verdi. Birim müdürleri de gece personeli tek tek aradı. Temmuz ayından beri düzenli maaş alamayan personelin büyük bölümü bu çağrıya olumsuz yanıt verdi.

 

 

Birim müdürleri de gelmeyen sonucuna katlanır  diyerek üstü kapalı işten çıkarma tehdidinde bulundu. Sonunda Akgün makam aracıyla belediyeye geldi. Meclis üyesi Coşkun Tanış personelin alkış tutmasını organize etti. Akgün  Kendi  için oluşturulan koridorda yürürken personele dağıtılan karanfiller üzerine atıldı. Personel talimatla Akgün’e alkış tuttu. Belediyenin basın bürosu da fotoğraflar çekip medyaya “Yeniden aday yapılan Akgün’e belediye personelinden coşkulu karşılama” şeklinde servis etti. Belediyede işler ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
7 + 9 =