Ekrem İmamoğlu zor günler geçirebilir

CHP tarafından İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkanlığı'na aday gösterilen Beylikdüzü Belediye Başkanı  Ekrem   İmamoğlu   zor   günler  geçirebilir.

haber7
0

Belediye veznesinde 20 yıldır memur olarak çalışan Yaşar Uçar hakkında zimmetine para geçirdiği iddiasıyla soruşturma başlatıldı. Uçar ise Her şeyi açıklayacağım dedikten sonra 11 sayfalık bir mektup yazdı ve ardından kendi hayatına son verdi. Emniyet tarafından el konulan mektupta neler yazdığı ise henüz netlik kazanmadı.

Türkiye yerel seçim atmosferine her geçen gün biraz daha girerken , İstanbul da CHP nin adayı olan  Ekrem   İmamoğlu  , Beylikdüzü Belediyesi nde  zor  günler geçiriyor. Zimmetine para geçirdiği iddia edilen bir belediye çalışanının önce mektup yazıp , ardından hayatına son verdiği ve mektuba Emniyet tarafından el konulduğu öğrenildi.

Beylikdüzü Belediyesi nin veznesinde 20 yıla yakın süredir veznedar olarak görev yapan Yaşar Uçar hakkında zimmetine para geçirdiği iddiasıyla soruşturma başlatıldı.

11 SAYFALIK MEKTUP YAZDI

Uçar , bu süreçte önce açığa alındı sonrasındaysa izne çıkarıldı. Yaşananlar karşısında Ne gerekiyorsa yapılsın dediği öne sürülen Uçar , belediyede yaşadıklarına ilişkin Her şeyi anlatacağım dedikten sonra başından geçenleri bir bir kaleme aldı.

Bu kapsamda 11 sayfalık mektup yazan Uçar , daha sonra apartman boşluğunda kendini asarak yaşamına son verdi. Söz konusu mektuba ise olay yerine gelen ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
1 + 2 =