Dijital dönüşüm IT Forum Turkey ile İstanbul'da ele alındı

Bilgi teknolojileri alanında yaşanan değişimin masaya yatırıldığı IT  Forum   Turkey  , İstanbul’da gerçekleştirildi. 15 ülkeden katılımın olduğu etkinlikte yapay zeka , Endüstri 4.0 , nesnelerin interneti (IoT) ve 5G’

haber7
0

Şirketlerin gözünden  Dijital  dönüşümün masaya yatırıldığı IT  Forum   Turkey  etkinliği İstanbul’da gerçekleştirildi. Global bilgi teknolojileri (BT) sektörüne yönelik olarak 29 Ocak’ta İstanbul’da düzenlenen IT  Forum   Turkey  etkinliğine aralarından ABD , İngiltere , Almanya , Polonya , İran , Fas ve Katar’ın da bulunduğu 15 ülkeden katılım oldu.

 

 

Teknoloji ve bilişim sektöründen firmalarının canlı demo ve sunumları ile katıldığı etkinlikte aynı zamanda daha iş çevrelerini genişletmek isteyenlere yönelik olarak bir ‘networking’ sistemi de hayata geçirildi.

“Matchmaking Servis” olarak adlandırılan sistem ile katılımcılar özel bir portal üzerinden birbirleriyle iletişime geçip , etkinlik gününde özel toplantı alanında birebir görüşmeler de gerçekleştirdi.

 

 

DİJİTAL GELECEĞİN YENİ EKSENLERİ

TeamViewer , Amazon Web Services (AWS) ,Microsoft , Radore , Dell Technologies , Penta , Ericsson , Deloitte gibi sponsorlar tarafından desteklenen IT  Forum   Turkey  etkinliği kapsamında düzenlenen panel ve oturumlar , internet üzerinden canlı olarak da yayınlandı.

Spiker Zeynep Sena Yönlüer’in sunduğu etkinlikte , geleceğin teknolojileri , yapay zeka , Endüstri 4.0 , nesnelerin interneti (IoT) ve 5G  gibi konular ekseninde ‘güvenli bulut yapısı oluşturma’ , ‘dijitalleşme çağında yerel veri merkezi ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
8 + 2 =