CHP'li İmamoğlu'ndan skandal açıklama: Bu bir tramvadır

 CHP  İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem  İmamoğlu  , İkitelli Sanayi Sitesi Yöneticileri ile yaptığı toplantıda Kanal İstanbul Projesi hakkında konuştu.  İmamoğlu  , "Bu şehrin böyle bir alaboraya böyle

haber7
0

Seçim çalışmalarına Başakşehir de devam eden CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem  İmamoğlu  , esnaf ziyaretinin ardından sanayi sitesi yöneticileri ile kahvaltıda bir araya geldi. Burada sanayicilerin sorunlarını dileyen  İmamoğlu  , " Ben seçildim bana oy verenlerle şehri yönetirim diyenlerin dışında , seçildiğim gün sadece bize oy verenlerin değil oy vermeyenlerle birlikte şehri yönetime ortağı olacağı bir günü vaat ediyorum. Partizanlığı yok eden herkesi kucaklayacak bir başkan olmayı vaat ediyorum" dedi.

"BU ŞEHRİN BÖYLE BİR ALABORAYA , TRAVMAYA İHTİYACI YOK"

Programın devamında bir sanayicinin , “Kanal İstanbul Projesi hakkında ne düşünüyorsunuz?" sorusuna  İmamoğlu  , "Bu şehrin böyle bir önceliği yok. Bu kavrama muhtaç olma gibi bir kavram yok. Bakın ben İstanbul araştırmaları yapıyorum. Bu şehirde 40 bine yakın binanın deprem riski var , mülteci sorunu var. Bu kentin keyfi olsa inanın , Kanal İstanbul u konuşuyor olsak derim ki oturalım tartışalım. İnanın ben bu konunun tartışacak , tek bir dakikasını bile boş buluyorum. 

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
3 + 3 =