Yusuf Aktaş kimdir? Türkiye rekoru kıran Reynmen kaç yaşında ve nerelidir?

YouTube'da  Derdim Olsun  şarkısını paylaşarak milyonlarca kişi tarafında izlenen  Yusuf   Aktaş  kimdir? Ünlü şarkıcı Aleyna Tilki'nin rekorunu  kıran  YouTuber  Reynmen  asıl adıyla  Yusuf   Aktaş  aslen  nerelidir  ve gerçek y

haber7
0

Derdim Olsun şarkısını seslendiren YouTuber  Reynmen  gerçek adıyla  Yusuf   Aktaş  06 Aralık 1996 yılında dünyaya gözlerini açmıştır. Aslen Sivaslı olan  Yusuf   Aktaş  İstanbul da büyümüş Bağcılar ilçesinde yaşamıştır.

 

 

İlkokul eğitimin  Ahmet Kabaklı Okulunda ve Fatih Sultan Mehmet okullarında lise eğitimini ise  Bahçeşehir İMKB Anadolu Teknik ve Endüstri Meslek Lisesine başlamış ardıan Başakşehir Lisesi’ne geçiş yapmış fakat burada bitiremeyince Açıköğretim’den Lise eğitimi bitirmiştir.

Verdiği bir röportajda hakkında merak edilenleri yanıtlamıştır. Kendisinin aktardığına göre en sevdiği renk yeşildir.  Yusuf   Aktaş  Yeşil kadar kış mevsimini de sever. Ayrıca en sevdiği bilgisayar oyunu Counter Strike’tır. Makarna en sevdiği yemektir. En sevmediği şey ise yalan ve iftiradır. 

 

 

ÜNLÜLERLE DÜET YAPTI

Sosyal medya dışında ünlü oyuncular ilede arası oldukça iyidir. Ahmet Kural ve Murat Cemcir ile birlikte Sie Liegt in Meinen Armen şarkısını söylemiş ve büyük beğeni kazanmıştır. Özellikle Biziz ve Voyovoy şarkıları ile ciddi bir mesafe katetmiştir. 

Son dönemde  YouTube  attığı videolarla gündeme gelen  Yusuf   Aktaş  "Suriye El-Bab’ta Bir Gün Geçirmek!” adlı videosu ile büyük beğeni toplamıştır. Üniversite eğitimini Radyo ve ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
3 + 2 =