Sevgilisini bıçaklayan kadından polise: Aşkım ölüyor!

Çorum'da sevgilisi Reşat Kabakçı'yı (35) bıçaklayarak öldüren  Selma Kaymaz  (34) , ilk kez hâkim karşına çıktı.

haber7
0

Tutuklu sanık Kaymaz , öldürme kastının bulunmadığını savunarak , "Aramızda kavga çıktı , o bana ben de ona vurdum. Kendisine bir kez bıçak darbesi vurdum. Yere düştü ,  Aşkım  ölüyor diye bağırdım , 112 yi ve polisi aradım , sonra öldüğünü öğrendim" dedi. Kabakçı nın eşi Tuğba Kabakçı ise  Selma Kaymaz  ın fuhuş yaptığını öne sürdü.

Olay ,  geçen yıl 30 Ocak ta  Karşıyaka Mahallesi  nde meydana geldi.  Selma Kaymaz  ile sevgilisi Reşat Kabakçı arasında tartışma çıktı. Tartışmanın büyümesiyle Kaymaz , eline aldığı bıçakla Kabakçı yı bıçakladı.  Ağır yaralanan Kabakçı , ambulansla kaldırıldığı Hitit Üniversitesi Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesi nde hayatını kaybetti. Polis tarafından gözaltına alınan  Selma Kaymaz  tutuklandı.  

HAKİM KARŞISINDA ÇIKTI

Kaymaz hakkında kasten adam öldürme’ suçundan Çorum 1 inci Ağır Ceza Mahkemesi’nde dava açıldı. Hakkında müebbet hapis cezası istenen  Selma Kaymaz  ın yargılanmasına başlandı. Kaymaz ın hazır edildiği duruşmaya öldürülen  Reşat Kabakçı  nın ailesi ve avukatları katıldı.  Selma Kaymaz  , ifadesine "Reşat ile 7 yıldır birlikte yaşıyoruz. Kendisinden bir çocuğum var. Kendisi benim yanımda  kalıyordu. İlk  yıllar aramızda  problem yoktu. Ancak sonraki  dönemlerde beni ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
2 + 5 =