Askerlik şubesinden gelen haberle yıkılan genç...

Kastamonu'da sağlık sorunları nedeni ile tedavi gördüğünü söyleyen bir  genç  , askere gidemediği için intihar girişiminde bulundu.

haber7
0

Kastamonu nun Tosya ilçesinde ailevi nedenlerden kaynaklanan sorunlardan dolayı tedavi gördüğünü söyleyen bir genç , askere gidemediği için intihar etmek istedi. Genç , olay yerine  gelen  ekipler tarafından ikna edilerek aşağı indirildi.

4. KATTAN AŞAĞI ATLAMAK İSTEDİ

Olay , Tosya ilçesi  Yunus Emre Mahallesi  nde yaşandı. Edinilen bilgilere göre , Erzurum da askere gitmek isteyen fakat ailevi sorunları yüzünden askere gidemediğini söyleyen E.K. isimli genç bir apartmanın 4. katında bulunan dairenin balkondan aşağı atlamak istedi. 

AİLEVİ SORUNLARI NEDENİYLE TEDAVİ GÖRÜYOR

Durumun bildirilmesi üzerine olay yerine çok sayıda sağlık , polis ve itfaiye ekibi sevk edildi. Vatandaşların ikna girişimlerine olumsuz cevap veren E.K. atlamak için sürekli balkon korkuluklarında dikilerek bağırmaya devam etti. Olay yerine  gelen  İlçe Emniyet komiseri intihar girişiminde buluna genç ile irtibata geçerek sıkıntısının ne olduğunu sordu. Erzurum da topçu birliğinde  askerlik  vazifesini yapmak için gitmek istediğini , fakat yaşadığı ailevi sorunlar nedeni ile tedavi gördüğünü söyleyen E.K. yardım istedi.

GÖZALTINA ALINDI

Komiser gence söz vererek ikna etti. İntihar girişiminden vazgeçen ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
9 + 4 =