Karaman'a sert cevap! 'Ekmek yediğin kaba...'

Çaykur Rizespor , Hikmet Karaman'ın küme düşülen sezonun sonunda Trabzonspor ile ilgili yaptığı açıklamada geri adım atmasına  sert  bir tepki verdi.

haber7
0

Hikmet  Karaman  ın  Çaykur Rizespor  un küme düştüğü sezonda Trabzonspor ile ilgili söylediği Bu şehir bunu unutmaz sözü geçtiğimiz günlerde Benim sözlerim Trabzonspor a değil , başındaki teknik adamaydı(Ersun Yanal) ifadeleriyle farklı bir boyut kazanmıştı. 

Karaman sözlerinin devamında şunları söylemişti.

"Bir defa Rizespor camiası Trabzonspor’un büyüklüğünü kabul edecek. Trabzonspor , yaşadığı şampiyonluklarla büyük bir takım. Bu bir gerçek. Oraya saygı duyacaksın. Rizespor ne? 3-4 senede bir düşen çıkan , yapılanmaya giden bir camia. Ortada bir futbol gerçeği var. Bazen takdir edip tebrik edeceksin. Bunu yapamıyorsun.”

RİZESPOR DAN ÇOK  sert  CEVAP:  Ekmek  YEDİĞİN KABA...

Çaykur Rizespor ise ,  Hikmet Karaman  ın sözlerine resmi sitesinden  sert  bir açıklama yaparak yanıt verdi. İşte o açıklama:

Farklı dönemlerde uzun yıllar Çaykur Rizespor’da görev yapan Hikmet Karaman’ın camiamızı ve şehrimizi hedef alan açıklamalarını üzüntüyle takip etmekteyiz. Görev yaptığı dönemlerde Rize övgüsünü her fırsatta dile getiren şahsın açıklamalarına özel bir  cevap  vermeye gerek duymuyoruz.

Rizeli gururlu ve çalışkandır. Rizeli yanardönerliği sevmez. Rizeli aldığının karşılığını verir ve asla çamur ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
9 + 6 =