AK Parti'de İl Başkanları 3 günlü kampa alındı

 AK Parti  , il başkanlarını 3 günlük  kampa  aldı. 7 bölge için kurulan 7 masada hem sahada yapılacak çalışmalar , hem de MHP ile ittifak ele alındı.  AK Parti  kaynakları , “Gün gün , saat saat illerimizin na

haber7
0

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın “Seçimi teşkilat kazanır ya da teşkilat kaybeder. Teşkilat sağlam çalışacak. Yük üzerinizde” mesajının aktarıldığı başkanlara , “Seçimde nasıl bir kampanya yapmak lazım. AK Parti’nin en beğendiğiniz slogan ne? , En beğendiğiniz şarkı hangisi? Gençlere nasıl ulaşırız?” gibi sorulara görüşlerini aktardılar. Verilen cevaplar rapor haline getirilip Cumhurbaşkanı Erdoğan’a sunulacak. 

 

 

THİNK TANK İSTİŞARE

AK  Parti  kaynaklarından edinilen bilgiye göre ‘think tank’ modeliyle gerçekleşen masa toplantılarında başkanlara teşkilatın sahada görünür olması gerektiği talimatı verilirken şu hususlara dikkat çekildi: “Mümkün olduğunca çok sayıda insanı bu çalışmanın içine katmak gerekiyor. Gerekirse tişörtünü giyip her mahalleye her yere girmek lazım. Sadece broşür dağıtmak anlamında değil. Akşamları özellikle partinin kuruluşundan beri gelen insanları da işin içine dahil ederek ev sohbetleri yapmak lazım. Herkesi sistemin içine sokup çalıştırmak lazım. O havayı şehirde vermek lazım.”

 

 

SANDIK GÖREVLİLERİYLE YÜZ YÜZE GÖRÜŞÜN

Sandık bazlı çalışmanın öneminin de anlatıldığı toplantıda , il başkanlarına sandığa sızmalara karşı ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
3 + 3 =